Finalisté 2019

Eliška Kotlínová

Eliška Kotlínová
Jmenuji se Eliška Kotlínová, je mi 16 let. Pocházím z Vodňan, kde studuji šestý ročník osmiletého gymnázia. Navštěvovala jsem místní ZUŠ, kde jsem zpívala ve sboru a pak i sólově. Absolvovala jsem na keyboard. Dále kromě kláves a klavíru hraji na kytaru a především ukulele, které se krásně doplňuje s mým stálým doprovodem kontrabasu.
Ve 13 letech jsem začala vystupovat v doprovodu členů kapely Votvíráci, v současné době převážně s autorskou tvorbou. V červnu 2018 jsem vydala album "Tak to zní", v říjnu téhož roku byl zveřejněn můj první oficiální videoklip k písničce "Na to já nic". Tato písnička byla nedávno zařazena do Folkparády Českého rozhlasu, kde bodovala i na medailových pozicích. A nyní se pokusím s písničkou zaujmout i na semifinále v Řevnicích. Kromě ní představím i své nové písničky.
Ať už v hudbě, nebo v normálním životě, chci být prostě svá. A to, že bych svojí tvorbou mohla oslovit alespoň malou skupinu lidí je neskutečná motivace, abych v tom, co se snažím dělat, pokračovala.

Poslechnout ukázku:
PLG_CONTENT_VOTE_RATING ( PLG_CONTENT_VOTE_VOTE )