Finalisté 2019

The Addams Sisters

The Addams Sisters
Sesterské duo Marky a Majdy Adamcových vzniklo v červnu 2015. Hrají si pro radost, píší své vlastní písničky a na vystoupeních je doplní o cover verze známých hvězd jako Shawn Mendes, Ed Sheeran, Oh Honey, Sting,...
V The Addams Sisters od května 2017 je stálou členkou i "třetí sestra" Kika Rozsívalová, která hraje na baskytaru a kytaru.
Za svou existenci stihly odehrát už přes 100 koncertů nejen po celé Moravě, ale i na Slovensku, Polsku, Holandsku. V roce 2017 natočily zpěvy a píseň Sukně z listí pro vánoční CD skupiny A.M.Úlet Ze slámy betlémské, které prezentovaly v živém pořadu TV NOE Cvrlikání. V dubnu 2018 zahrály v pořadu „Jak se Vám líbí“ na Rádiu Proglas a vystoupily na prestižním udělování Cen Olomouckého kraje v oblasti kultury v Prostějově. V květnu zahrály v hudebním pořadu „Polton klub“ slovenské televize TV LUX a úspěšně se 10 týdnů držely ve Folkparádě Českého rozhlasu. Z poslední doby možno jmenovat 2. místo v divácké anketě a cena Olomouckého kraje na Mohelnickém Dostavníku. Nyní se chystá jejich první CD Dvojí krev, které má spatřit světlo světa před nadcházející festivalovou sezónou.

Sestava:
Magdaléna Adamcová: kytara, housle, baskytara, klavír, percussion, zpěv, autorka textů a hudby
Kristýna Rozsívalová: basová kytara, akustická kytara, zpěv, autorka hudby a textů
Markéta Adamcová: klavír, baskytara, zpěv, autorka hudby a textů

PLG_CONTENT_VOTE_RATING ( PLG_CONTENT_VOTE_VOTE )