Severomoravské kolo

 

AKTUALITA:

 

1. Je třeba se přihlásit a dodržet postupy zasílání nejen přihlášky, ale také dvou nahrávek. Pokud byste s tímto měli potíže, neváhejte nás kontaktovat..

Důležité pravidlo nahrávky: Nahrávka musí být provedena jednou kamerou bez střihu a bez detailních záběrů, pouze statickou kamerou, která po celou dobu produkce bude zabírat celou kapelu s dostatečným odstupem tak, aby bylo možno všechny členy po celou dobu vidět. V žádném případě nezasílejte zpracované klipy nebo jinak upravené nahrávky.

 

2. Po úspěšném odeslání dvou videí, která budou podle výše uvedených pravidel neupravená, bude provedeno vyhodnocení porotou.

3. Nahrávky i přihlášky je možno zasílat do dne avizovaného konání našeho oblastního kola, tj do 22.5.2021

 

4. Vyhodnocení porotou proběhne následně a výsledky budou zveřejněny na webu https://porta-jesenicka.webnode.cz/ a na https://ctu-jesenicka.cz/node/36 . Samotným vítězům bude zaslán mail s dalšími instrukcemi.

 

5. Dne 4.7.2021 proběhne ve Velkých Losinách koncert "Porťácké odpoledne", kde budou, v rámci živé produkce, vítězům předány ceny.

Prosím, sdělte nám, zda máte v tomto termínu volno a budete se tedy tohoto živého vystoupení účastnit.

 

6. Připravujeme i možnost volby divácké ceny. K tomuto budou informace sděleny opět na výše uvedených stránkách. Stejně tak, budou upřesněna pravidla hlasování.

 

Odkaz kam uložit vaše nahrávky bude přihlášený kapelám zaslán co nejdříve.

 

 

 

 

Podrobnosti

Datum 15.06.2021 13:00
Ukončení 15.06.2021 23:00
Přihlašování od: 15.01.2021
Přihlášení soutěžící 8 [prohlédnout seznam]
Místo konání Areál zdraví Velké Losiny
Příjem přihlášek byl ukončen.