Jsme dívčí kapela působící pod obcí Podolí u Uherského Hradiště. Věnujeme se svým autorským písním, které prezentujeme jako žánr folk. Mnozí lidé si myslí, když máme v kapele cimbál, jsme automaticky cimbálová muzika. Cimbálová muzika ale rozhodně nejsme a nikdy nebudeme.
Nástrojové obsazení máme velmi pestré: cimbál, bicí, housle, elektrická kytara, akustická kytara, baskytara, příčná flétna, mandolína a ukulele. K tomu všemu patří až čtyřhlasý zpěv. Naše začátky byly tak jako u všech vznikajících kapel velmi těžké. Svoji muzikantskou činnost jsme začínaly písněmi známých interpretů, jako jsou např. Javory, Vlasta Redl, Fleret, Koňaboj, aj.. Od roku 2011 jsme začaly skládat své vlastní autorské písně.
V roce 2012 jsme vydaly své první oficiální CD s názvem Ráda tančím, ráda piju. Na CD se objevují písně autorské, ale i převzaté.
V roce 2015 jsme oslavily 10 let působnosti. K narozeninám jsme si nadělily nové CD, které nese titul Děvčice 10 let. Toto CD na rozdíl od CD vydaného v roce 2012 (Ráda tančím, ráda piju) obsahuje jen autorské písně. Jak už to v kapelách chodí, občas nastane situace, kdy z kapely někdo odejde a někdo nový zase přijde. V roce 2016 nastaly v kapele změny, obměnily jsme obsazení nástrojů, přijaly nové členky a přitvrdily svůj styl.

Poslechnout ukázku: