Porta na Country radiu, nebo Country radio na Portě...

Obě varianty jsou správně:-))

I letos bude mediálním partnerem Porty Country Radio, bez kterého si vlastně Portu ani nelze představit. Partnerství Porty a Country Radia se v roce 2008 ukázalo jako oboustranně prospěšné. Mnoho posluchačů radia nám poslalo děkovné maily, že se i noví a méně známí interpreti dostali do vysílání Country Radia vedle starších a populárních písniček a že si díky Portě naladili Country Radio, aby slyšeli své oblíbence a jejich nové nahrávky.

Doufáme tedy i letos, že se na Portě představí výrazné kapely a interpreti, s příjemnými písničkami, které si budou posluchači Country Radia žádat třeba v písničkách na přání a stanou se tak zlatým fondem folk, country a trampské hudby.

Na Country Radiu vám opět představíme novinky a plány Porty 2009 a určitě tady najdete nějakou tu soutěž o lístky, nebo třeba o CD Porta Řevnice 2008.

Do finále Porty máme ještě dost času na to, abychom zde představili i to, co jsme v loňském roce nestihli, nebo co se sem nevešlo. A tak se občas přesvědčte, co je zde nového a poslouchejte Country radio.
A přejte si, co byste chtěli slyšet - tady se dozvíte, jak si přání splnit.