Discography

Partneři Porty/Mediální partneři

Portu pořádá sdružení Porta ve spolupráci s ČTU.
Projekt se koná pod záštitou ministra kultury

Hlavní partneři
Ministerstvo kultury SFK Středočeský kraj Město Řevnice
ČTU SAI Intergram Partnerství OSA
Country Radio ČRO Praha Nadace život umělce SVU

 

Sponzoři
Pivovar Velkopopovický kozel FV plast Furch Mám se rád
Astom Trade Sedoz IM service Sennheiser
Fackelmann Electroworld Audiopro Supernoty

 

Spolupráce
AVIK MM studio FAN online Líbím se ti
Fotosklad CZ T-net Algotech Music City
Mlejn Cafe Mammamia    

 

 

Média
ČRO Praha Country Radio Berounský deník Dobnet
Ruch Naše noviny Náš region Folktime
Muzikus Countryworld

 

Partnerská radia
ČRO Praha ČRO ČRO ČRO
ČRO Brno ČRO ČRO ČRO
ČRO ČRO Brno ČRO Dvojka ČRO Vysočina
Proglas Radio Samson Radio Signál Radio Folk
Radio Click and Country Radio Otava Radio Česká Kanada  Děkujeme všem partnerům, sponzorům a donátorům, kteří se rozhodli podpořit Portu 2022.
Velmi si vážíme toho, že i v době, kdy koncertování není v popředí zájmu veřejnosti, nám naši partneři pomáhají s uspořádáním tohoto legendárního festivalu, který by bez jejich podpory nemohl v současné podobě existovat. Právě díky nim můžeme dál pokračovat s podporou české tvorby a interpretace v oblasti folk a country hudby a je tak možné uspořádat již 57. ročník Porty. Díky přízni partnerů máme pro mladé soutěžní kapely spoustu hodnotných dárků a cen, které jsou součástí podpory, kterou jim Porta poskytuje. Děkujeme partnerským rádiím za podporu interpretů a jejich tvorby.
Je potěšující, že díky ČRO Region jsme mohli již druhým rokem uspořádat SMS hlasování divácké soutěže ePorta 2022 a že se přidala partnerská rádia, která představují soutěžní písničky a kapely svým posluchačům.

Děkujeme Country rádiu za velký prostor, který ve svém vysílání poskytuje na představení soutěžících i hostů Porty. Děkujeme všem partnerům, kteří poskytli Portě finanční podporu. Je využita pro uspořádání festivalu a vytvoření co nejlepších podmínek pro naše interprety, autory a samozřejmě pro profese, bez kterých hudební festival uspořádat nelze. Děkujeme našim partnerům, kteří s námi kráčí po této hudební cestě a už dávno ví, že bez hudby by byl život nesnesitelný.

Děkujeme panu ministru kultury za záštitu pro Portu 2022.
Děkujeme Vám všem Porta z.s.

 

Image
the best wherewatches.com in the world owns the most advanced craftsmen in the worl. https://gradewatches.to/ are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea. franckmullerwatches.to rolex is still the best choice inside of the global watch market sector. great three-dimensional is the aspects of best vapekings. cheap https://www.chicago-bulls.ru/ under $52 glorious, handy, high quality. who makes the best breitling replica is going to be original choice for high-end folk. swiss fake jerseys is effortless to control and easier understand. the unique cost appreciate is among features about best swiss bvlgari outlet.