Discography

Partneři Porty/Mediální partneři

Portu pořádá sdružení Porta ve spolupráci s ČTU.

Hlavní partneři
SFK Středočeský kraj Město Řevnice Intergram
ČTU SAI Partnerství OSA  
Country Radio ČRO Praha Nadace život umělce SVU

 

Sponzoři
Pivovar Velkopopovický kozel FV plast Furch Mám se rád
České dukáty Sedoz IM service Sennheiser
Fackelmann Electroworld Audiopro Supernoty
TS hive KD tour Xpas Rosh
JLV      

 

Spolupráce
Chevaliere MM studio FAN online Líbím se ti
Fotosklad CZ T-net Algotech Music City
Kudyznudy Another Sound White Wolf  

 

 

Média
ČRO Praha Country Radio Berounský deník Dobnet
Ruch Naše noviny Náš region Folktime
PrahaIN  

 

Partnerská radia
ČRO Praha ČRO ČRO ČRO
ČRO Brno ČRO ČRO ČRO
ČRO ČRO Brno ČRO Karlovy Vary ČRO Vysočina
ČRO ČRO Zlín    
Proglas Radio Samson Radio Česká Kanada Radio Folk
Radio Click and Country Radio Otava    Děkujeme všem partnerům, sponzorům a donátorům, kteří podpořili Portu 2023.

Mnozí z partrnerů Portě pomáhají již 15 let, tedy od vstupu Porty do Lesního divadla v Řevnicích.  Tento legendární festival, by se bez jejich podpory neobešel. Právě díky nim můžeme dál pokračovat s podporou české tvorby v oblasti folk a country hudby a bylo tak možné uspořádat již 57. ročník Porty. Pro mladé soutěžní kapely máme právě díky partnerům spoustu hodnotných dárků a cen, které jsou součástí podpory, kterou jim Porta poskytuje. Kytary od firmy Furch, mikrofony a sluchátka Sennheiser od firmy Panter, mikrofony sE od Audiopro, hudební dárky od Music City, nebo nahrávání písniček ve studiu Chevaliere Helenky Rytířové. Pro oceněné jsou velkou příležitostí vouchery našich již deseti partnerských festivalů, kde mají ocenění příležitost vystoupit. Jsou to: Trampský Širák, Janouškovo Ústí, Újezdské Babí léto, Muzikantský Heřmánek, Muzika, Interporta, Trampské Pikovice, Folkové chvojení, Nanečisto a Fontána Country rádia.
Podobně je pro vítěze a další oceněné nebývalá možnost, zařadit do vysílání a hitparád jejich písničky. Tedy to, o co se snaží všichni tvůrci populární hudby. Být v médiích.
Děkujeme proto partnerským rádiím za podporu interpretů a jejich tvorby.  
Je potěšující, že je to již 20 rádií, která Portě pomáhají. 
CRO Region Střední Čechy, ČRO Brno, ČRO Olomouc, ČRO Ostrava, ČRO Hradec Králové, ČRO Pardubice,  ČRO České Budějovice, ČRO Plzeň, ČRO Zlín, ČRO Karlovy Vary, ČRO Sever, ČRO Vysočina, CRO2  a také rádio Proglas, Rádio Samson, Rádio Otava, Folk, Rádio Česká Kanada, a Klik & country. 

Děkujeme Country rádiu za velký prostor, který ve svém vysílání poskytuje na představení soutěžících i hostů Porty ale i za pořady, kde mají nové písničky šanci zaznít.
Děkujeme všem partnerům, kteří poskytli Portě finanční podporu. Je využita pro uspořádání festivalu a vytvoření co nejlepších podmínek pro naše interprety, autory a samozřejmě pro profese, bez kterých hudební festival uspořádat nelze.
 
Finanční podporu Portě 2023 poskytli: Státní fond kultury, Středočeský kraj, město Řevnice,  Intergram, SAI, OSA partner, SVU, Nadace Život umělce, FV, Rosh, I´M service, Sedoz, České dukáty, Fackelman, Electroworld, Supernoty, JLV, Termosolar hive, Xpass a také donátoři- Pavel Roubal, Dana Váhalová, Ota Bublík, ing. Mikuláš Nevařil a Ivo Miler.
Děkujeme našim partnerům a podporovatelům, kteří s námi kráčí po této hudební cestě a už dávno ví, že bez hudby by byl život nesnesitelný.

Děkujeme Vám všem. 
S úctou
Porta z.s.

 

Image