Polabské kolo

Polabské kolo

VÝSLEDKY 2023:

1. místo MARIE TILŠAROVÁ & KDO JSME MY (postup do finále)

2. místo JANA A PAVEL ŠIMKOVI / 2JAJA (nepostupující)

3. místo TEREZA RYCHECKÁ (nepostupující)

 

VÍTĚZ DIVÁCKÉHO HLASOVÁNÍ: JANA A PAVEL ŠIMKOVI / 2JAJA

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE!

 1. Přečíst si organizační informace viz níže a dostavit se včas a s dobrou náladou do divadla

 2. Zaslat technické požadavky - ideálně stage plan! Pro ty, kteří tak doposud neučinili
 3. Přivést si hudební nástroje a komba. Náš zvukař bude mít na místě standartní techniku, tedy: PA, 4-6 odposlechů, DI boxy, mikrofony (zpěv a bicí vč. stojanů)
 • zástupce kapely se dostaví do pokladny k losování pořadí, kde uhradí i povinné startovné (Startovné kapela 200,- Kč + 2 doprovody
 • zdarma, Startovné solo zpěvák 100,- Kč + 2 osoby jako doprovod zdarma). Třetí a více osob jako doprovod nebo fanoušci platí běžné vstupné 100 Kč.
 • U divadla se dá zastavit na naložení a vyložení aparatury, ale k divadlu nenáleží parkoviště. Auta tedy nechte ideálně na nedalekém Parkovišti Pod Eliškou, opravdu jsou to 2 minuty chůze. V neděli je parkování zdarma. https://mapy.cz/s/locejamaca
 • Rozlosování pořadí proběhne až na místě při zápisu. Vylosované pořadí je závazné a více pokusů o losování nemáte :) můžete se ale dohodnout s jinou kapelou či sólistou a pořadí si vzájemně vyměnit. Pořadí si nelze předem s námi domluvit :)
  • Každá kapela či sólista odehraje 3 soutěžní písničky.
  • Ihned po vystoupení uslyšíte názor poroty.
 • Jelikož se autorská soutěž se v oblastních kolech nekoná, není potřeba dodávat texty písní. Kdo by ale chtěl znát názor poroty, může dodat 5x vytištěný text :-)
 • Po celou dobu konání akce je k dispozici v patře divadla šatna, kde můžete ještě trénovat, odpočívat, mít složené hudební nástroje... Ovšem upozorňujeme, že šatna není hlídaná.
 • Po celou dobu konání Porty je otevřena divadelní kavárna a nedaleko je výborná zmrzlinárna :-) Kousek od divadla je také spousta restaurací, kam je možné si dojít na oběd.

POROTA: Jiří Teper - spisovatel, Bára Bártová - muzikantka, Slávek Maděra - muzikant, Jarda Kžíž - muzikant, Standa Haláček - muzikant

MODERUJE: David Šitavanc

Budeme se těšit!

Podrobnosti

Datum 07.04.2024 13:00
Ukončení 07.04.2024 19:00
Maximum přihlášených 15
Přihlášení soutěžící 15 [prohlédnout seznam]
Uzávěrka přihlášek 28.03.2024 23:55
Místo konání Hálkovo městské divadlo Nymburk, Středočeský kraj
Image