Finalisté 2013

{slider=Šeginy - Oblastní kolo Praha}

Webové stránky: www.seginy.cz
www.bandzone.cz/seginy

Pražská hudební skupina Šeginy hraje v různých obměnách od roku 2002. Název vznikl podle jména nejvěrnější fanynky - pejska Šeginy. Základem písní jsou básně Petra Lechnera, které zhudebňuje Richard Rezek. Aranže vznikají společným přispěním všech členů. Žánrově lze hudbu označit za popfolk, místy s prvky vážné hudby, jazzu či rocku. Repertoár skupiny čítá přes 40 písní, nicméně byly natočeny pouze 2 demonahrávky. Největším dosavadním úspěchem je 3.místo v celostátním kole soutěže Porta v roce 2008.

Aktuální složení skupiny od roku 2012:
Petr Lechner (um.pseudonym) - texty
Richard Rezek - zpěv, kytara, autor hudby
Jan Votava - klarinet, saxofon, flétna
Barbora Kubíčková - violoncello, klávesy
Petr Kováříček - baskytara, zpěv
Jaroslav Šlauf - perkuse, cajon, beatbox, zpěv

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/vivat-sverige.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Naopak - Podbrdské kolo}

Petra Zajíčková - kytara, zpěv a krása, autorka repertoáru
Martin Zajda Zajíček - baskytara, zpěv a přísnost, kapelník
Martin Klekí Podešva - kytara, zpěv a nekázeň, autor repertoáru

Není úplně jednoduché datovat počátky skupiny Naopak. Její prenatální stádium nastalo již v polovině 80. let minulého století, kdy se na SOU Petrof v Hradci Králové poznali a začali spolu muzicírovat studenti piánářského řemesla, kytaristé Martin Zajda Zajíček a Martin Kleki Podešva. K nim se v r. 1989 připojila zpěvačka Petra Pincová, pozdější manželka prvního z nich. Činnost jejich tria D. K. Z. ale záhy ukončil Klekiho nástup do základní vojenské služby.

Devadesátá léta a první desetiletí tohoto století zastihují Petru a Zajdu mezi TFC muzikanty, zatímco Klekí se uplatňuje na rockové scéně. Nejznámější formací, ve které v té době Petra se Zajdou působili, byli Rančeři vyhrávající převážně na východočeských country tancovačkách. Zatím, co Rančeři hráli obecně známé, oblíbené písničky, v šuplících jejích členů se hromadila vlastní autorská tvorba. To v r. 2005 vyústilo ve vznik skupiny Přecespolu, hrající vlastní tramp-folkový repertoár. Tato pětičlenná jičínsko-pardubicko-dobříšská formace dosáhla v r. 2009 svého největšího úspěchu - účasti ve finále Porty v Řevnicích a záhy na to se rozešla. Zůstalo po ní jen několikapísničkové studiové demo.

V roce 2010 Petra a Martin Zajda Zajíčkovi z Dobříše obnovili po devatenáctileté přestávce svoji spolupráci s Martinem Klekim Podešvou z České Lípy a společně založili trio Naopak. I v současné době aktivní rocker Klekí se s obdivuhodnou rychlostí aklimatizoval na TFC scéně a stal se, spolu s Petrou, přínosným spoluautorem repertoáru skupiny a vložil do písní originální rockové názvuky. Tvorba písniček je ale u Naopaku vždy záležitostí kolektivní: kapelník Zajda autorskému týmu Klekí-Petra nic nedaruje! Zdánlivě jednoduché, zpěvné písničky Naopaku, jejich originální tramp-folk-rockový sound a aranžmá hlasů prošly během času složitým vývojem a četnými změnami a kapela na nich stále pracuje a nespí na vavřínech, i když jich za svoji krátkou existenci nasbírala poměrně dost. Naopaci se pravidelně zúčastňují Porty, jezdí hrát i na lokální festivaly a přehlídky a vystupují i na klubových scénách v Čechách i na Moravě. A všude je jim moc dobře, protože hlavní je pro ně dobrá muzika a spokojený divák. Z počáteční myšlenky, že jako kapela rozdělená mnohokilometrovou vzdáleností bydlišť členů, budou hrát jen příležitostně, už mnoho nezbylo. Proč? Protože: ?Každé vystoupení je výzva, každé vystoupení je veliká radost, každé vystoupení je hrozná dřina. Prostě si užíváme každé hraní??, jak sami říkají.

Karel Vidimský ? Cimbura

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/motiv.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Alternativa - Polabské kolo}

Autorská folková kapela se sídlem v Plzni, která vznikla v r. 2000. Většina členů se v průběhu let vyměnila, aktuální složení funguje necelý rok. Hudebních soutěží se účastní pravidelně a vytrvale. Hned v prvním roce činnosti postoupila do finále tehdy rovněž nové soutěže Plzeňská Lokálka, dvakrát postoupila do celostátního finále Porty (tehdy v Jihlavě), letos byla poprvé úspěšná v interpretační i v autorské soutěži. Dvakrát si Alternativa zahrála i v semifinále Notování. Od začátku sází na vlastní tvorbu, stylem patřící nejvíc folku, i když některé písničky nezapřou nápady odjinud. Na ?domácí? scéně v plzeňském Hifi Clubu pořádá vlastní cyklus koncertů, pojatých jako tématické večery, na konci srpna pak vlastní festival na okraji Plzně. Na scéně vydrží všichni hrát až do roztrhání strun (mimo Petra Soukupa, jenž si struny devastuje průběžně), v osobním životě jsou to však vesměs slušní lidé, kteří mají ukončené vzdělání, platí daně a nepožívají tvrdé drogy.

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/Strelci.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Vítr ve vlasech - Krušnohorské kolo}Soutěžící nedodal materiály{/slider}{slider=Netřísk - Oblastní kolo Poohří}

Historie v krátkosti /netřeba se ve velkém zabývat minulostí. Důležité je teď a tady...../

zima 2006
První zkoušky v obýváku. První vystoupení v Březové na Oblastním kole Porty. Probojovali jsme se do semifinále v Jihlavě. Sestava: Petr Cerovský /kytara/, Jan Zapf /housle/, Radek Exner /basová kytara/

2006 - léto 2007
Větší či menší úspěchy, Porty, Notování, místní festivaly.
V létě 2007 změna sestavy: Petr Cerovský, Jan Zapf, Radek Exner a violoncello Lukáš Peterka.

rok 2008
Bitva o Krtečka, Zahrada, Folková růže, Národní kolo Porty, finále Notování, Habartovský festival.

léto 2010
Odchází Lukáš Peterka

léto 2011
Odchází Radek Exner

podzím 2011 - 2012
Téměř absolutní změna sestavy: Petr Cerovský /kytara, zpěv/, Jan Zapf /housle, zpěv/, Kateřina Nosková /zpěv, flétny, buben/, Keňa /veškeré nástroje, do kterých se fouká, kachon/ a Láďa Biela /basová kytara/. Frontmenem skupiny se stává Katka. Čímž se Petrovi viditelně ulevilo...

2012 - 2013
Sestava se ustálila.
Díky Keňovi máme k dispozici aparaturu!
Káťa poskytuje rodinnou chatu k víkendovým soustředěním. Díky Vikymu tam neumíráme hlady.
Naše písnička Boj proti průměru postoupila na autorskou Portu do Ústí nad Labem.


Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/boj_proti_prumeru.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Dubnička-Lahoda - Západočeské kolo}

Dva činoherci, dva herci operní a bubeník, co se živí jako truhlář. Původně vznikli jako dvojice a hráli jsme pro děti. Až když dospělácké písničky začaly vyžadovat více muziky, přizvali jsme kluky a vytvořili kapelu,? říká bývalý člen opery Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni a frontman vokálního kvinteta Hlasoplet Zdeněk Lahoda. ?Snažíme se dělat melodické písničky, které si můžou lidi zpívat po cestě domů nebo v autě, aniž by to byly odrhovačky na čtyři akordy,? doplňuje autor hudby.

Druhou zajímavostí je původ členů téhle plzeňské skupiny. ?Zdeněk je z Horšovského Týna, Viktor z Ústí, David z Prahy, Míra z Hořovic a já jsem z Valmezu,? vysvětluje herec a režisér Vilém Dubnička. ?Podle mě je důležité, aby texty byly hravé, o něčem a používaly ne úplně laciné rýmy. Dobrý rým dokáže člověka i rozesmát,? říká autor textů, který v Plzni založil festival Divadelní léto pod plzeňským nebem a je členem teamu evropského hlavního města kultury Plzeň 2015. ?Jsme herci. Jsme zvyklí komunikovat s lidmi. Nechceme na diváky jen hrnout jednu písničku za druhou. Důležité je, aby se lidé pobavili a něco nového si odnesli,? dodává ještě.

Těmi dalšími herci myslí basáka Viktora Limra, který je známý hlavně účinkováním v seriálech Velmi křehké vztahy nebo Cesty domů. ?S Vilémem se známe už z Damu a pak jsme spolu byli v angažmá v Plzni,? říká Limr. ?Já osobně bych trochu přitvrdil, ale s basou na jevišti je mi vlastně nejlíp, takže hraju s klukama rád,? doplňuje. V Národním divadle účinkuje v současné době druhý operní herec David Vaňáč a vše mezi Prahou a Plzní pojí na půl cesty další Lahoda, tentokrát Miroslav, v Hořovicích.

Hořovice jsou přesně uprostřed ? David s Viktorem přijedou z Prahy, Zdeněk s Vilémem z Plzně a jelikož v Hořovicích i zkouší, jsou tu jako doma.{/slider}{slider=X-tet - Jihočeské kolo}Jak napovídá již název skupiny, počet členů nebyl vždy stálý. S příchodem Štěpána Štrupla na podzim roku 2006 se ustálil počet členů i repertoár. Od této chvíle také počítá X-tet svou historii. Hlavní složkou repertoáru se staly černošské spirituály, které občas protneme i písní naprosto nespirituálovou? Sami se řadíme mezi "příbuzné žánry" folku, jak se často píše v podtitulech folkových festivalů.
Vystupujeme na koncertech, festivalech i při různých dalších příležitostech po městech celé naší republiky. V roce 2008 jsme mimo jiné zpívali na festivalech Okolo Třeboně, Folková růže, Za dačickou kostku cukru nebo na Beskydském folkování. V roce 2009 máme za sebou festivaly Folkový kvítek, Olšinská struna, Zvíkovecká kytička a také semifinále PORTY v Řevnicích. Rok 2010 nám přinesl spoustu příjemných překvapení: můžeme se řadit mezi finalisty Notování (dříve pod Vyšehradem) v Praze, na Zvíkovecké kytičce nám diváci odhlasovali 3. místo, na Konkurzu Zahrady jsme si vyzpívali postup na Folkovou růži a v listopadu jsme natáčeli pořad Folková jíška Pavlíny Jíšové v Čro.
Během března a dubna 2011 vzniklo v nahrávacím studiu hudebního vydavatelství Good Day Records naše debutové album "Jen pár dní...", které vyšlo v červnu.
Léto 2011 pro nás bylo ve znamení Folkové růže, Prázdnin v Telči, Muziky nebo třeba Folkových prázdnin v Náměšti nad Oslavou. Ani v roce 2012 jsme nezaháleli, a tak za sebou máme semifinále Notování, postup do semifinále autorské Porty v Ústí nad Labem, kde jsme s "Výkladní figurínou" postoupili mezi 10 finalistů. V prvním pololetí roku 2012 jste nás také mohli slyšet 18 týdnů v hitparádě rádia Proglas Kolem se toč! (což je podle pravidel nejdelší možná doba být v hitparádě). Léto patřilo mimo jiné Folkové růži, Prázdninám v Telči a Mohelnickému dostavníku. Konec roku patřil tradičním adventním koncertům, tentokrát i na nových místech (Hrádek n. N., Chrastava, České Budějovice,...) Začátek nového roku 2013 byl pro nás ve znamení Tříkrálového koncertu v Českém rozhlase v Českých Budějovicích a klubového vystoupení v pražském Carpe Diem. Pak jsme si dali malou pauzu, ve které nám teta Lenička přivedla na svět první X-tetě Damiana, abychom se znovu sešli na jihočeském kole Porty v Sezimově Ústí a teď jsme tady?

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/Vykladni_figurina.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Švédova trojka - Oblastní kolo Vysočina}Švédova trojka - skupina z Moravského Krumlova. Jedná se o trio rodinných muzikantů soustředěných kolem Bořivoje Švédy, které volně navazuje na skupina Tah, účinkující na hudební scéně na přelomu tisíciletí. Repertoár tvoří výhradně autorská tvorba, která pochází z dílny Bořivoj Švéda a Roman Diviš.
Soubor tvoří Bořivoj Švéda (zpěv, kytara,kazzo), Jitka Švédová (zpěv, kontrabas) a Jana Švédová (zpěv, tahací harmonika, perkuse). Jejich první oficiální vystoupení se odehrálo v listopadu 2008 na klubovém večeru v jejich rodném městě a od té doby sehráli již řadu koncertů. Měli tu čest zahrát hodinový živý koncert v Českém rozhlase Olomouc, který proběhl začátkem roku 2011. Prostor dostali i v Rádiu Proglas a Country rádiu.Švédovu trojku můžet vidět a slyšet na recitálech, klubových večerech, vernisážích a festiválcích. Jejich silnou stránkou je akustická produkce. Soutěží neradi, ale již měli možnost vystoupit na Portě 2010 (postup do finále) a na 36. Ročníku Mohelnického dostavníku se umístili na druhém místě, stejně tak i ve finále Moravského vrabce. V roce 2011 okusili atmosféru Zahrady. V roce 2012 přichází jejich ?hvězdná? chvíle, se stali vítězové Porty!
Kapela navíc účinkuje v divadelním spolku Bezgest, se kterým v roce 2011 postoupila do národního finále divadelních inscenací pro děti Popelka Rakovník, a to s autorskou pohádkou Bořivoje Švédy O rytíři Bojanovi, ve které mměla na starosti hudební složku.Švédova trojka se snaží hrát pohodové písničky, ve kterých nechybí nadhled, humor a které by měly vyvolávat úsměv na tváři. Motto kapely zní: ?Hudba hrou?.
Kontakt: www.svedovatrojka.blog.cz, 724 044 974, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jana Švédová ? studentka 3.ročníku Gymnázia Moravský Krumlov, hudební talent s dobrým klavírním a pěveckým vybavením. Po celou dobu základní školy navštěvovala základní uměleckou školu taktéž v Moravském Krumlově. Kromě hudební aktivity vyvíjí činnost i ve studentském divadelním souboru EĎAS, kde má na starost kromě hereckých záležitostí i hudbu jak skladatelskou, tak instrumentální. V budoucnu se chce aktivně věnovat nahrávání ve studiu, čemuž podřizuje i svůj směr studia.

Jitka Švédová ? učitelka na základní škole v Moravském Krumlově. Co se týká hudebního vzdělání navštěvovala základní uměleckou školu, hra na housle. Toto studium se nyní projevilo při hře na nástroj podobný, byť nepoměrně větší - kontrabas. Výrazný hlas a neobvyklé spojení ženy s kontrabasem vytváří skvělou pódiovou image. Členka divadelního souboru BEZGEST.

Bořivoj Švéda ? taktéž člen divadelního souboru BEZGEST, kde kromě hraní má na starost i scénáristickou činnost a hudbu. Ve Švédově trojce hraje na kytaru a kazzo, samozřejmě zpívá. Kapelník skupiny, autor veškeré hudby a textů společně s Romanem Divišem. Umělecké sklony se mu prolínají i do pracovního života, protože je ředitelem Městského kulturního střediska v Moravském Krumlově.
http://svedovatrojka.blog.cz/

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/touha.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Nevermore&Kosmonaut - Svitavské kolo}

Skupina Nevermore & Kosmonaut je formace, které vznikla kolem písničkáře a autora Michala Šimíčka, který vystupuje pod svým internetovým nickem Kosmonaut. Kapelu tvoří basista Štěpán Axman, perkusista - multiinstrumentalista Aleš Vosáhlo a kytarista Pavel Karas. Kosmonaut je dlouholetým členem "Textové dílny u Slávka Janouška". Texty jsou v češtině a veškerá muzika je autorská. Žánr skupiny je nejlépe definován jako akustický folk rock. V dubnu 2009 vydali Nevermore & Kosmonaut své první oficiální demo CD "V kruzích". V roce 2012 vydala skupina čtyřpísňové EP, které je ke stažení zde na webu. V roce 2013 chystá skupina nové CD. Současná sestava skupiny intenzivně zkouší a vystupuje. Domovská scéna skupiny je v brněnském klubu Café Práh.
Sestava: Kosmonaut (kytara, zpěv); Štěpán Axman (basovka, zpěv), Aleš Vosáhlo (cajón, kytara, zpěv), Pavel Karas (kytara, zpěv, samply).

Webová stránka:
www.nevermore.cz

Booking koncertů a informace:
Michal ?Kosmonaut? Šimíček,
Spodní 18, Brno
Kontaktní email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/cesta.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Seiftiú - Východočeské kolo}Soutěžící nedodal materiály{/slider}{slider=Nebeztebe - Jihomoravské kolo}

NEBEZTEBE jsou
prostě energie. Hrajeme small-beat. Nebo ethno-beat. Nebo acoustic-beat. Nebo co. Písně mají překvapivě písňovou formu a cosi (pro autora asi dost zásadního) vypráví. Místy za použití více jazyků. Ehm. Hudebně si kolem textu ovšem dějí věci různé až progresivní, ale nejsme žádnej velkej úlet:
Poezie / šeptaná i vyřvaná pouličním křikem nalezence / obklopená šmrncovní melodikou ze řetězu utržené popové kočeny / probouzená nylonem okouzleným fussion kytaristou / usazená do jasných beatů rockerova cajonu / podtržená melodikou sympaťáka co drží s basou basu / unikající do teskných riffů mandolíny sněžného muže. Tak to by stačilo.

Koncerty
jsme koncertili místy jak o život, teď spíš makáme na zvýšení výkonu repertoáru. Chápete, novej operační systém a grafická karta, zvukovka taky, novej monitor, bedýnky. Klávesnice zatím fachčí, ikdyž ji někdo polil Myslivcem z oblastního kola Porty v Brně. Zkrátka UPGRADE.

Repertoár
je autorský, textově i hudebně víceméně pana ředitele. Aranžééé si všechny sličné asistentky a provozní zástupci nástrojů dělají sami. A pan ředitel do toho kecá, hodně to nahrává a pak je ničí tím, že chce aby to zahráli znovu stejně. Pokud si to zvládne znovu poslechnout. I když poslední dobou to v naší továrně na zhudebněné sny vypadá trochu diskusně až drze komunisticky, ale všem jde o světlé zítřky.

Sestava kapely
se od prvního koncertu v lednu 2008 plynule a melodramaticky mění. 8 lidu za námi, ale furtum furt líp a líp. Kdo zůstává, je frontman a ředitel Štěpán Hulc a reprogresivní mandolinista Yetty.

Aktuálně:
Ředitelna (Štěpán Hulc) ? zpěv, šepot a řev, španělská kytara
Dzonnyho folková krávovna (Lenka Koprajdová) - zpěv a vokály
Yetty (Honza Vrtěna) - mandolína, mandoletto
Zdeněk Jakub - basová kytara
JB (Pepa Schmied) - Drums & percussion, Stompbox

Kontakt:MgA. Štěpán Hulc | +420 776 710 937 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.nebeztebe.cz
www.bandzone.cz/nebeztebe

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/cikanska.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=A.M. Úlet Nahlas - Severomoravské kolo}

Moravičanský dřevěný pop
A.M.ÚLET (Adamců Múzický Úlet)


Tato hudební formace fungující od roku 1994 hraje autorskou muzičku, kterou trefně nazvala dřevěný pop. Během existence vystoupila na mnoha hudebních festivalech nejen v Česku, ale také v Polsku, Slovensku, Chorvatsku, Francii a Turecku. Z hudebních soutěží si přivezla za svou netradiční hudbu mnoho ocenění.
V roce 2013 zvítězila na Portě v Bludově a odehrála úspěšné akustické turné se skupinou JARRET a podzimní benefiční koncert 2012 se skupinou TATA BOJS ve formaci A.M.Úlet NAHLAS.(klasické trio + bicí, el. kytara, klávesy)
V roce 2013 vydává ve spolupráci s Českým rozhlasem Olomouc Výběrové CD Country folk aréna ? to nejlepší ze Střední Moravy mapující hudební scénu okolí Olomouce.

Diskografie:
1996 A.M.Úlet - Bez bubnů a bez trumpet
1999 A.M.Úlet - Kamkoli
2007 A.M.Úlet - Meziproudy (maxisingl)
2008 Madalen - Na barvách?. (7 písní z dílny A.M.Úletu)
2011 Silvie Forsyth a A.M.Úlet ? Forget-Me-Not
2012 A.M.Úlet ? Malé Velikosti
2013 Country Folk Arena ? aneb to nejlepší ze střední Moravy (sampler 6 kapel)

A.M.Úlet ? Adamců Múzický Úlet, občanské sdružení:
dramaturgicky se podílí na festivalech COUNTRY OPEN Štěpánov, Mohelnické kulturní léto, MUSICClub Montryš Bělkovice, Projekt struny za mřížemi ? koncerty pro odsouzené, Moravičanské Country odpoledne, Moravičanské slavnosti vína, adventně-vánoční chrámové koncerty a akce Mikroregionu Mohelnicko a další.
Skupina vystupuje také s Ethno seskupením Shankar Blue a Silvii Forsyth jako doprovodná kapela. Na podzim roku 2009 A.M.Úlet organizoval hudební výlet do Turecka. Předloni v září skupina vystoupila v Birminghamu, Leicesteru a Knightonu v rámci PUBTOUR 2011 a v Maďarsku v TOKAJI a Tallyi na Slavnostech vína. V roce 2012 odjela společně se ZUŠ Mohelnice sérii koncertů v jižní Itálii v Kalábrii jako vokální sekce ADDAMS FAMILY.kontakt: www.amulet.ic.cz, www.bandzone.cz/amulet
Jan Adamec, organizace koncertů, +420 605 420 038 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A.M.Úlet hraje v základním složení:
Janek Adamec - akustické kytary, vedoucí souboru
Blanka Adamcová - klasické a elektrické housle
Jan Dobiáš ? 5 strunná baskytara

V sestavě NAHLAS:
Peter Diviš ? elektrická kytara
Jarda Kuba ? klávesy
Aleš Budulínek Rozsypal - bicí

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/draci.mp3{/saudioplayer}{/slider}{slider=Wind - Moravskoslezské kolo}Soutěžící nedodal materiály{/slider}{slider=BPT - Chřibskokarpatské kolo}

První vystoupení skupiny se uskutečnilo na oblastním kole Porty v r.1986.
Během dalších let se kapela probojovala i do Porty v Plzni, Řevnicích i Ústí nad Labem.
V roce 2010 se ke kvintetu BPT přidali hlasy i nástroji další dva muzikanti.
Mezi úspěchy z poslední doby se řadí 1. místo na FTP v Horním Jelení a 2. místo na FTP ve Skaličce v roce 2010, v dalším roce 3. místo v HornímJelení a 1. místo ve Skaličce. V roce 2012 obsadila skupina 2. místo v Horním Jelení a 3. místo ve finále Moravského vrabce, na Mohelnickémdostavníku získala cenu hejtmana Olomouckého kraje.

BPT kromě koncertování v různém prostředí také nahrává CD, mimo tří vánočních zejména autorské CD Tváře (2004) a Já jedu dál (2012).

Skupina se orientuje zejména na trampskou hudbu a folk, má ale široký záběr od renesance přes současnou křesťanskou hudbu a spirituály pojazz.

Další informace jsou na www.bpt-zlin.cz

Poslechněte si ukázku:
{saudioplayer}eporta/01.mp3{/saudioplayer}{/slider}